Friss-Friss-Friss Hír letartóztatták Diana Iovanovici Șoșoacă ügyvédnő és Parlamenti képviselő férjét nagyon sokan politikai letartoztatásrol beszélnek,
Horror ami Romániába történik Diana Iovanovici Șoșoacă is le akarják csukni ha sikerül feloldják a Parlamenti képviselői
védettségét mert amíg azt nem sikerül feloldják addig nem tudják letartóztatni mert
teljeskörü jogi védelmet élvez.
Ja és miért akarták letartóztatni vagy még durvább ha nem tudják letartóztatni be
akarják dugni egy elmegzogzintézetbe,hogy örökre bedugják a száját ugyanis
Klaus Iohannis áruló elnök és Raed Arafat egészségügyi Államtitkár Róla és
társaikról és a kovidrol
nagyon sok az normális ember szemei elől elrejtett információt tett közzé a facebookon
és nagyon sok platformon az Ügyvéd és képviselő asszony aki anno az Aur
színeibe került be a Román Parlamentbe.
És Sosoaca képviselő asszony nagyon védi a Román népet és Romániát a
kizsákmányolás és a nácizmus ellen amit a Iohannis elnök korszaka hozott el
Romániába már odáig fajultak a dolgok hogy a facebookot a google és akit tudtak
minden céget lefizetett a Iohannis és Arafat és Hunorka és Florin Catu és társai a
rablóvezérek, gyilkos társai csak hogy elhallgattassák az asszonyságod mert olyan
titkokat mondd el az embereknek live ban amit ezek a rablo gyilkosok nem akarnak
hogy az emberek megtudjanak.
Például volt olyan kovid osztály ahol szándékosan hidegbe tartották a betegeket
Romániába Klaus Iohannis és Raed Arafat és Kelemen Hunor és Florin Catu utasitására
azért,hogy minél nagyobb tüdőgyulladást kapjanak el és minél többen meghaljanak
és annak ellenére,hogy az embereket nem kéne inkubálniuk és mesterséges altatásba
részesítsék mert téves a kezelés és mind emiatt bele fognak halni ök ugyis altassak
őket az egészet aki oda bemegy és nem adnak szándékosan kezelést nekik hogy minél
több legyen a halott,hogy minél több pénzt tudjanak kérni az Uniotol.Az emberek végül
nem a koronába halnak meg hanem a téves vagy a megnem kapott kezelésekbe és a hidegbe.
És minál több embert rátudjanak venni a Sátán megpecsételését felvegyék vagy az
úgynevezett oltást ami nem is a betegségről szol hanem,hogy minél több embert
megöljenek és lenyomoritsanak vele és minél több pénzt fel tudjanak vasalni az
Európai Stanista szövetkezettől attól az Europai uniotol aki egyre jobban hasonlít
Hitler tetteihez és Hitlerhez.
Akkor megöltek erőszakkal veréssel és gázkamrákba és éheztetéssel ,most meg
megölnel a nincstelenséggel és a korlátozásokkal és az oltásokkal és az stresszel és stb.
Lázadjatok emberek és menjünk ki az utcára és ha kell rá a parlamentre minden országba
nem csak Romániába addig amíg nem késő mert hamarosan túl késő lesz.
Ébredjetek fel emberek az alvásból már.ÉBRESZTŐ A REALITÁS NEM AZ AMIT A SOK
POLITIKUS HAZUDIK NEKTEK A TV ÉS ÚJSÁGBAN AZ OLTÁSRÓL ÉS A BETEGSÉGRŐL.
Ez az egész cirkusz nem is a kovidrol szól hanem arról,hogy minél jobban bekorlátozannak
minket.





























