Címkék
2024. augusztus 3., szombat
2022. április 3., vasárnap
Friss friss friss Hír szavazási csalásra buzditsa Orbán Viktor a Fidesz Kdnp és az Udmr Erdélybe a konzulokat és a papokat ahol a szavazólapokat le lehet adni.
Friss friss friss Hír szavazási csalásra buzditsa Orbán Viktor a Fidesz Kdnp és az Udmr Erdélybe a konzulokat és a papokat ahol a szavazólapokat le lehet adni.
Mielőtt kézbesítik a szavazólapokat az összeset kicserélik előre előkészített lapokkal
azokat a borítékba levö szavazólapokat amelyeken nem a Fidesz kdnp-re és nem Orbán Viktorra van letéve a szavazás.
Marosvásárhely jedd felőli kijáratánál is ilyen ellenzékre leadott szavazólapokat dobtak ki ismeretlen tettesek.Írta meg a punctul és több másik hír oldal.
Orbán Viktor és a Terrorista bűnszervezete már semmitől sem riad vissza sunyiba hatalmas összegekkel bundázták le az összes olyan konzulátuson dolgozik és párt székhelyen dolgozókat ahol erdélyben és nem csak ezeket a szavazó lapokat le lehet adni,hogy mindent elkövessenek,hogy megnyerjék a választást ez az ember már Hitlert és a Kádárt is.
Szánalmas és ezt a Magyar nép tétlenül nézi mert szerintem ezt az embert ha még embernek lehet nevezni ezt a mocskadek terrorista nemzetellenes bűnözőt és bandáját csak erőszakkal lehet eltávolítani.
Ja és már a Román postát sem engedte,hogy kézbesítsék a szavazatokat mert akkor nem tudták volna kicserélni a szavazó lapokat amiken nem rájuk volt szavazva ezért arra kérték az erdélyieket,hogy ne küldjék el a szavazó lapokat a Román postával mert nem fognak odaérni,hát hogy is érjenek oda amikor a határig a magyar posta oda érnénk időbe ha nem küldték volna szándékosan késve el ezeket a szavazó lapokat hanem idejébe elküldték volna őket például minimum 4 honappal a szavazás elkezdése előtt,hogy legyen idejük a papíroknak visszaérni.Ja és még a magyar postára is rá van szólva a felsővezetékre,hogy mindent tegyenek meg,hogy egy szavazó lap se érjen célba idejébe,hogy tudják mind megsemmisíteni öket.
Szánalom,hogy mit meg enged Az Orbán Viktor magának és a magyar nép ezt mind elnézi neki.Egy merész demokratikus országba karóba húzták volna öt is és a követő táborát is,hogy ne üzérkedjen a nép pénzével és elég a templom epitésekböl és a stadion épitésekböl és ezidöba a magyar oktatás és egészségügy meghalt és az igazság szolgáltatás már nem is létezik magyarországon.Ha valaki meg meri büntetni vagy börtönbe zárni az orbán közeli teroristákat embercsempészeket akkor neki és a családjának magyarországról menni kell mert ellehetetlenitik az életét amig ezek hatalmon vannak na ez a szomorú valóság magyarországon.
A Román Nemzeti posta felis szólalt egy hivatalos közleménybe,hogy ne járassák le őket az Orbán és mocskos bandája mert ők végzik a dolgukat tisztességesen,és ha az orbán felrakta volna a szavazó lapokat idejébe akkor azok mind vissza értek volna.
2021. augusztus 24., kedd
2020. október 26., hétfő
REPÜLŐTÉRI ÉRTESÍTŐ - 2020. október 22.
REPÜLŐTÉRI ÉRTESÍTŐ - 2020. október 22.
2020. július 29., szerda
Siránkoznak a Magyarok,hogy mi lesz az Indexel és a Magyar sajtóval
Siránkoznak a Magyarok,hogy mi lesz az Indexel és a Magyar sajtóval
Én erre csak annyit mondanék ti szavaztátok meg Orbán Viktort a Diktátort akkor kellet volna gondolkozni amikor megszavaztátok,hogy ennek mi lesz a következménye.
És biztos vagyok benne,hogy a kialakult helyzetre ami egész Magyarországot behálózza amióta Orbán Viktor az Elnök,a sok gyűlölet keltésre és a sok mocskolódásra amit uszit embert ember ellen és nemzetet nemzet ellen a sok lopások,csak hogy ö azt tudjon csinálni amit akar,szerény véleményem hogy ezen egy jó Istenes verés segítene eltörni kezét lábát és egy golyó a fejébe.Neki és a családjának is.Ezen a kialakult helyzeten meglátásom szerint már egyéb kiut nincs megoldás csak amit a fentiekben leirtam.
Hiszen ezt már nem lehet tolerálni amit elmüvel az egész országgal és Európával.
Már minden normális határon túlmegy ez a mocskos bűnöző féreg amit tesz nap mind nap Magyarországgal és a Magyarokkal.Lopás,csalás,hazugság,és sorolhatnám ami Orbániában történik.
És a közmédiában lévő hazugság gyárral is kezdeni kell valamit amíg nem késő szerény véleményem szerint hiszen már ott tartunk hogy családok ugranak egymásnak család tagok,barátok az Orbániai hazugságok miatt.
Mitől féltek Magyarok? Hiszen ha Isten velünk kicsoda ellenünk?!
2020. július 4., szombat
Koronavírus a nagy kamu gyárbol MADE IN WHO ezúttal Hungary-bol lassan minden kiderül,sokkoló hírek ezúttal Magyarországról
Koronavírus a nagy kamu gyárbol MADE IN WHO ezúttal Hungary-bol lassan minden kiderül,sokkoló hírek ezúttal Magyarországról
11.000 embert teszteltek Korona vírus fertőzés gyanánt egész Magyarország területén önkéntes módon és még sokkolóbb hírek kerültek napvilágra mint Bukarestből ahol 5.000 emberből kaptak 4 fertözöttet ugyanis Magyarországon 11.000-ből csak 3 embert kaptak megfertözödve a új Koronavírussal.De szerintem aza 3 sem létezett csak valamit beirtak a papirokba,hogy ne háborogjanak az emberek,azon hogy bevoltak zárva feleslegesen honapokon át és több ezer munkahely szűnt meg vagy fog megszűnni ezentúl.Ja és Magyarországon még olyan nagy kamuval is megtöltötték a Hivatalos papírokat,hogy 2.500 ember volt már a 11.000 -ből valójában megfertőzve de már meggyógyultak belőle és az Egyének ezt észre sem vették és nem szorultak orvosi ellátásra na tudjátok ki veszi ezt a nagy hazugságot be én tuti,hogy nem.Nem volt ott semmi fertözött ugyanis ha lett volna és milyen veszélyes tüneteket állítottak be neki biztos tudtak volna róla az emberek.Csak a kerek számok a kamu számok jobban mutatnak a kormánynak is.
A tesztelést egész Magyarország területén élő embereken végezték önkéntens módon tehát nem volt kötelező mindenkinek résztvétel.
Ezek az esetek is megmutatják,hogy a Nemzetközi egészségügyi világszervezet hazudik és csal mint a vízfolyás a mi pénzünkön.És nem utolsó sorban a helyi kormányok.
2020. április 25., szombat
Hétfőtől kötelező a maszk, kendő vagy sál a BKV-járatokon
Hétfőtől kötelező a maszk, kendő vagy sál a BKV-járatokon
a járványügyi veszélyhelyzet kihirdetése óta a fenntartó Fővárosi Önkormányzat és a BKV is mindent megtesz annak érdekében, hogy a közösségi közlekedésben résztvevőket, az utasokat és a közlekedési társaság munkatársait megvédje az esetleges fertőzéstől, fertőződéstől.
2020. április 20., hétfő
Hernád és Örkény között van ez a látvány.
Megosztotta a Facebook oldalán Zoltán Jori aki azt állítja megkapta a neveket számla és egyéb okiratok formájában a szemét kupacba és arra kérte az illegális lerakott hogy 3 napon belül takarítsa el a mocskát amit szanaszét dobálják illegálisan mert hanem nem feljelentést tesz a Rendőrségen.
2020. március 11., szerda
RENDKÍVÜLI HÍR AHIRAMISZAMIT - Országos veszélyhelyzetet hirdet a Magyar kormány, az egyetemi épületek bezárnak
tekintetében megkapják a megfelelő információkat,
nem lehet kijátszani a rendszert, ha tehát valaki
kerülőúton, például Olaszországból Franciaország érintésével repül Magyarországra, arról is tudni fognak.
Aki autóval, vonattal érkezik, azoknak a határon választ
kell adniuk, jártak-e az érintett országokban. Ha nem mondanak igazat, annak büntetőjogi következményei lehetnek.
ezekből az országból. A szlovén és az osztrák határon határellenőrzést fognak bevezetni. Az intézkedést a Belügyminisztérium hajtja végre, hogy hány órára van ehhez szüksége, arról a minisztérium tud majd
tájékoztatást adni, de a rendelet azonnali hatállyal
életbe lép, és legkésőbb ma éjfélre visszaállítják a határellenőrzést az összes szlovén és osztrák
átkelőhelyen.
Másik fontos intézkedés, hogy intézménylátogatási tilalmat vezetünk be, az egyetemi oktatás csak távoktatás formájában történhet.
A 13 magyarországi betegből 9 külföldi, a külföldiek körében a fertőzés veszélye nagyobb,
Az egyetemeken nagyon sok a külföldi hallgató, az egyetemi épületek bezárnak
– jelentette be Gulyás elmondta: a harmadik fontos intézkedés, hogy a száz fősnél nagyobb beltéri és az ötszáz főnél nagyobb kültéri rendezvények megtartását megtiltják.
elhalasztják.
tájékoztatják majd az ellenzéki pártok képviselőit,
hiszen úgy gondolják, hogy mindenkinek, aki ma a politikában tevékenykedik, a legfontosabbnak a
magyar emberek biztonsága kell lennie.
egyelőre nem tudják, meddig kell majd fenntartani
ezeket.
A járvánnyal kapcsolatosan nem hetekről, hanem hónapokról beszélhetünk
– szögezte le.
Európában a koronavírus kapcsán történik.
A kormánynak lesznek majd gazdasági
intézkedései a károk enyhítésére, de az első,
hogy az emberek egészségében keletkező károkat minimalizálni.A tömegrendezvényekre vonatkozó korlátozásokkal kapcsolatban Gulyás hangsúlyozta,
hogy az intézkedések éjféltől érvényesek. Mindez a
esetében pedig úgy látják, hogy egyelőre nem indokolt a tanítás felfüggesztése. Ha lesz rá ok, akkor ezt is meg fogják lépni.
Az a lehetőség, hogy a ma iskolába járó több mint egymillió gyerek otthon marad és nem lép ki
az utcára, teljesen kizárt jelenleg
hogy mindenki megkapja a teljes körű védelmet, de hiánycikk az egész világon. Már akkor rendeltek belőlük, amikor megjelent Európában a vírus, de most a német exporttilalom miatt 120 ezer maszk áll a hamburgi kikötőben.
koronavírusról plakátokon a kormány, Gulyás Gergely
azt felelte, a televíziókban, a rádiókban, az interneten
és mindenhol van tájékoztató, de a kormány a plakátok használatára is nyitott, ha ez szükséges eszköz.
laboratóriumi ellátással kapcsolatban leszögezte, hogy egyelőre nem látják szükségességét a jelenlegi 37
laboron kívül több helyszín bevonására.
Arra a kérdésre, hogy a vizsgálatok száma megszaporodhat-e, a miniszer közölte, hogy van
egy WHO-protokoll, aminek megfelelően ezeket a vizsgálatokat végzik, és ehhez, újra leszögezte,
elegendő a mostani 37 labor.
elvégzésére lesz szükség a következő hetekben, de megjegyezte, hogy a vészhelyzet kihirdetésének következtében akár magánlaborokat is bevonhatnak.
többek közt azért volt szükség, mert a hatósági
karantén elrendeléséhez ez elengedhetetlen, valamint
az egyetemek bezárása sem történhetne meg az intézkedés nélkül. Arról is tájékoztatott, felmerült a kormányülésen, hogy betiltják a miséket és istentiszteleteket, erről Semjén Zsolt egyeztet az egyházakkal, utána születhet majd döntés.
meg is jelent.
2019. december 10., kedd
Annyira jól működik az Európai Unió,hogy egyre több kisgyermek és felnőtt lessz Öngyilkos,annyira jól megy soruk.
Szomorú,hogy egy nap nem telik el manapság,hogy ne arról szóljanak a hírek hány ember lett Öngyilkos és már kis gyerekek is áldozatul esnek ennek a pénzsóvár és mindenkit kihasználó világnak amit az Európai Unió hozott létre.
Hogy egyéb sincs emberek éheznek egyre több fiatal és középkorú és idős ember éhezik amióta az Európai Unióba vagyunk mert minden csak a pénzről szól és,hogy tudják minél jobban szétverni családokat és fiatalokat földönfutóvá tenni.Egyre több fiatalnak nincs ahol laknia és válik hajléktalanná mert se albérletre nincs pénze se házat vásárolni.Ez hosszú távon nem jó senkinek.De Ezidöben büdös dög cigányokat kell az emberek adojábol eltartani mert nem akarnak dolgozni járni és a kormányok segélyeket juttatnak nekik a fiatal aki dolgozik és a fizetés amit kap nem elég egy lakás kibérlésére nemhogy még ételt is vásároljon se Romániába se Magyarországon és sok más orzságban sem elég.Na és persze juttassuk a nagy összegeket a migránsoknak is de a mi fiatalajaink nem számit ha éheznek és a mi idős embereink a lényeg hogy eltartsuk a sok büdös dög migránst és cigányt akik semmit se akarnak tenni a helyzetük javulása érdekében.
Hosszú távon ez nem jó,ezen változtatni kell emberek nem tudnak a salyát hazájukban megélni éheznek és arra kényszerülnek,hogy más országba menjenek dolgozni éh bérért.Ezt hozta az Európai Unió Romániába,Magyarországra és még nagyon sok más balkáni országba.Olyan törvényeket szavaznak meg amivel a helyi vállalkozásokat tönkre vágják,hogy mi ne termeljünk semmit meg magunknak helyileg hanem vegyük meg tőlük a német és Ausztriai és Francia és más országban termesztett húsokat,tejterméket zöldséget és mindent amit nem tudod,hogy hogyan termett milyen körülmények között és mivel mérgezték agyon ami nagyon beteggé tesz hosszú távon.
Szomorú.
2019. november 13., szerda
Katonaságnál dolgozó ezredes verte félholtra Bernadettet és a Magyar rendőrség semmit sem tesz és a egyéb illetékes szervek sem sokkoló történet.
LEHET OSZTANI,HOGY MÁSOK IS LÁSSÁK.
Kitépte a haját megkínozta ,agyonverte,behasította a nő dobhártyáját,eltörte az orrát stb.
És egyik hatóság sem tett feljelentést hivatalból sőt a nő segítséget kért és még úgysem tettek semmit.
Az elkövető itt látható óvakodjon minden nő és nem csak bárki aki találkozik az utcán üzletbe bárhol ezzel az emberrel mert elmebeteg és nincs kezelés alatt és bárkit képes agyonverni ok nélkül és akár meg is ölni ha épp ehhez van kedve :
Ez az eset is azt bizonyítja,hogy Magyarországon nincs igazság szolgáltatós és a Belügyminisztérium emberei bármit megtehetnek ha éppen a kedvük úgy adja,mert vissza élhetnek a hatalmukkal mert senki nem lép fel ellenük,szomorú.
Azaz ember aki ijet tesz bárki ellen is az elítélendő szerintem életfogytiglant kellene azonnal kapjon és küldjék szanatóriumba kezelésre mert az elméje nem egészséges és iszonyatosan veszélyes a társadalomra nézve,és ha egy felnőttel ijet tesz bele sem merek gondolni mit tesz egy kis gyerekkel.
forrás : Bernadett Orosz
Ha önnek is van rossz tapasztalata a Rendőrséggel ,csendörséggel,katonasággal vissza éltek a hatalmukkal és bántották önt írja meg nekünk,hogy megírjuk és közzé tegyük,hogy ezek az ügyek napvilágra kerülhessenek.
2019. október 14., hétfő
FRISS/FRISS/FRISS/ KARÁCSONY GERGELY LETT BUDAPEST ÚJ FŐPOLGÁRMESTERE ÍRJA A 24.HU
Karácsony: Nyilvánosságra hozzuk az elmúlt öt év szerződéseit, kihirdetjük a klímavészhelyzetet
És Imre a VIDEÓ INTERJÚ AMIT ADOTT KARÁCSONY GERGELY A 24.HU NAK ITT TEKINTHETŐ MEG:
https://24.hu/belfold/2019/10/14/karacsony-gergely-elso-interju/?fbclid=IwAR0bO3spUEj5oxZCirSIRkpqkrq14a3ouGt25NQ8yNs2Em_7E_noQel-Kas&jwsource=cl
2019. szeptember 7., szombat
Vasvári Vivi szerdán este egy posztban tudatta, hogy 4 évnyi kapcsolat és 1 év házasság után elválnak Fecsóval.
2019. július 8., hétfő
FRISS-FRISS-FRISS-HÍR- WIZZ AIR ÚJDONSÁGOK 2019 TÉLI MENETRENDTŐL.
Jó hírünk van!
✈️ 2019. októberétől a Wizz Air a jelenlegi heti két járat helyett napi rendszerességgel közlekedik Budapestről Marosvásárhelyre
✈️ 2019. október 30-tól pedig egy új orosz desztináció, Kazán lesz elérhető a Wizz Air hálózatában, ahová szerdán és vasárnap közlekedik majd Wizz Air-járat Budapestről.
2019. június 23., vasárnap
Földrengés volt Heves megyében
2019. június 17., hétfő
Jakab Péter Orbánnak: Az én szememben ön annyit ér, mint egy szatyor száraztészta.
Ennyit ér a szemében az ország, és az én szememben is ennyit ér ön
2019. március 9., szombat
Elvittek a Széchenyi fürdő közelében talált második világháborús gránátokat
2019. január 20., vasárnap
FRISS-FRISS-FRISS-Meghalt Andy Vajna
2019. január 8., kedd
FRISS-FRISS-FRISS- EGY ÜRGE KOCSIVAL BELE MENT ORBÁN VIKTOR MAGYARORSZÁG MINISZTERELNÖKÉNEK HIVATALOS KONKOLYÁBA- FRISS-FRISS-FRISS-
Közúti közlekedési baleset történt 2019. január 8-án 9 óra 30 perc körüli időpontban Budapesten a XV., Szerencs utca és az M3-as autópálya kereszteződésénél — számolt be a police.hu.
2019. január 5., szombat
Így fog kinézni a Dél Pesti Centrum kórház
Nyilvánosságra hozták a Dél-Pesti Centrumkórház látványterveit, írja a magyarepitok.hu.
Korábban 188 milliárd forintot különítettek el a fejlesztés előkészítésére és kivitelezésére, ami többek között a korábbi Egyesített Szent István-Szent László Kórházból jön létre.
Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól
-
Katonaságnál dolgozó ezredes verte félholtra Bernadettet és a Magyar rendőrség semmit sem tesz és a egyéb illetékes szervek sem sokkoló tört...
-
2025. június 8-án Hargita megye prefektusi hivatala tájékoztatása szerint helyi és külföldi szakértők érkeztek Parajdba, hogy felmérjék a...






















