A VIDEÓ FORRÁSA : A FACEBOOK
Címkék
#marosvasarhely #targumures #mures #marosvasarhelyipolgarmesterihivatala
A
A NAP IDÉZETE
A nap Vicce
Állatok és Kedvencek
Autok és egyéb Jármüvek
Családon belüli Erőszak
Csikszereda
Diákok
Divat és Parfümök
Egézség megörzése
Erd
Erdély és Székelyföld -Belföld és Energiák
Erdély és Székelyföld -Belföld és Románia
Európai Unió
Ezotéria és Horoszkop
Gazdaság
Kaja-Étel-Gasztronomia
kérdés
Kocsik
környezetvédelem -Megujuló Energiák
környezetvédelem-környezetszennyezés-Megujuló Energiák
Külföld
Magyarellenesség
Magyaroszág
Marosvásárhely
Migránsok
Sport
Sütemények-Deszertek
Szavazás
Szórakozás
Természet
Terrorizmus
Tudomány és Tekhnika
Utazás
Vallás és Spiritualitás
Viccek
Világ Figyelő-Kitenkintö
Zseniális Ötletek
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: A nap Vicce. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: A nap Vicce. Összes bejegyzés megjelenítése
2018. július 22., vasárnap
2018. február 13., kedd
2017. október 3., kedd
2017. szeptember 10., vasárnap
2017. szeptember 6., szerda
2017. szeptember 5., kedd
2017. április 12., szerda
2017. március 19., vasárnap
A mai nap Vicce
Hát ehhez nincsenek szavak ekkora ökörséget hogy lehet kérdezni ??? :))
forrás : facebook
Osszad hogy más is megtudja !!!
2017. március 12., vasárnap
A nap Vicce !!!
Ha magyarországon ugyanezt megteszed egy rendőrrel tuti börtönbe zárnak és még kis szerencsével terroristának is titulálnak. JA ÉS MAGYARORSZÁGON MÉG FÜTYÜLNI SEM SZABAD FÉNYES NAPPAL AMI NEM MINŐSÜL CSENDZAVARÁSNAK HA NEM TÖMBHÁZ KÖRÜL TÖRTÉNIK,házak körül lehet de Magyarországon nem mert jön a rendőr és vagy letartóztat vagy akkora büntetést sóz a nyakadba hogy évekig fogod tudni csak kifizetni mondván hogy közveszélyes vagy, de azok akik másokat átvernek és lopnak közpénzeket és ezzel destabilizálják Magyarországot á nincs semmi baj!!!!
Na ez a kommunizmus Magyarországon az Orbán Rezsim Szégyenlem hogy ijen ember vezeti az Országot a Haverjeivel !!
Osszad hogy más is megtudja !!!
2017. március 11., szombat
Tudtad ???
Pénzt kért a nemzetgazdasági Minisztérium azért hogy elárulja hogy hová és kivel utazott külföldre
nemzetgazdasági miniszterként Matolcsy György a legtöbbször az útjaira a barátnője Vajda Zita kísérte el.
A nő évekig dolgozott Matolcsy György titkárnőjeként.
Kettesbe mentek közpénzen Párizsba ,London ,Dublin,Isztambulba,Basal,Frankfurt és Washington.
3.000 forintot kértek az egyik média szolgáltatotol adat igénylés gyanánt. És csak szolunk hogy közpénzröl van szó !!! A te az enyém és mindenki pénzéről.Továbbá a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara 3.000.000- Forintot kért azért az infórmácioért hogy mire költik a vállalkozok által befizetett 5.000 forintos kamarai hozzájárulást.
2010 - ben modositotta a Fidesz Úgy az alaptörvényt hogy aza dátum után már senkise legyen kiváncsi Magyarországon hogy mi történik a közpénzekkel !!
Osszad hogy más is megtudja !!!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól
-
Katonaságnál dolgozó ezredes verte félholtra Bernadettet és a Magyar rendőrség semmit sem tesz és a egyéb illetékes szervek sem sokkoló tört...
-
2025. június 8-án Hargita megye prefektusi hivatala tájékoztatása szerint helyi és külföldi szakértők érkeztek Parajdba, hogy felmérjék a...










