A következő címkéjű bejegyzések mutatása: A nap Vicce. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: A nap Vicce. Összes bejegyzés megjelenítése

2018. július 22., vasárnap

2017. március 19., vasárnap

A mai nap Vicce


Hát ehhez nincsenek szavak ekkora ökörséget hogy lehet kérdezni ??? :))

forrás : facebook

Osszad hogy más is megtudja !!!


2017. március 12., vasárnap

A nap Vicce !!!


Ha Amerikába felmegy a mérged egy rendőrre és ingerlékenységed miatt megütöd nem lessz semmi különös maximum kapsz 50 óra közmunkát. 

Ha magyarországon ugyanezt megteszed egy rendőrrel tuti börtönbe zárnak és még kis szerencsével terroristának is titulálnak. JA ÉS MAGYARORSZÁGON MÉG FÜTYÜLNI SEM SZABAD FÉNYES NAPPAL AMI NEM MINŐSÜL CSENDZAVARÁSNAK HA NEM TÖMBHÁZ KÖRÜL TÖRTÉNIK,házak körül lehet de Magyarországon nem mert jön a rendőr és vagy letartóztat vagy akkora büntetést sóz a nyakadba hogy évekig fogod tudni csak kifizetni mondván hogy közveszélyes vagy, de azok akik másokat átvernek és lopnak közpénzeket és ezzel destabilizálják Magyarországot á nincs semmi baj!!!!

Na ez a kommunizmus Magyarországon az Orbán Rezsim Szégyenlem hogy ijen ember vezeti az Országot a Haverjeivel !!

Osszad hogy más is megtudja !!!

2017. március 11., szombat

Tudtad ???


Pénzt kért a nemzetgazdasági Minisztérium azért hogy elárulja hogy hová és kivel utazott külföldre
nemzetgazdasági miniszterként Matolcsy György a legtöbbször az útjaira a barátnője Vajda Zita kísérte el.

A nő évekig dolgozott Matolcsy György titkárnőjeként.

Kettesbe mentek közpénzen Párizsba ,London ,Dublin,Isztambulba,Basal,Frankfurt és Washington.

3.000 forintot kértek az egyik média szolgáltatotol adat igénylés gyanánt. És csak szolunk hogy közpénzröl van szó !!!  A te az enyém és mindenki pénzéről.Továbbá a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara 3.000.000- Forintot kért azért az infórmácioért hogy mire költik a vállalkozok által befizetett 5.000 forintos kamarai hozzájárulást.

2010 - ben modositotta a Fidesz Úgy az alaptörvényt hogy aza dátum után már senkise legyen kiváncsi Magyarországon hogy mi történik a közpénzekkel !!

Osszad hogy más is megtudja !!!

A nap Vicce


Osszad hogy más is megtudja !!!

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól