2021. december 14., kedd

Friss-Friss-Friss Hír letartóztatták Diana Iovanovici Șoșoacă ügyvédnő és Parlamenti képviselő férjét nagyon sokan politikai letartoztatásrol beszélnek,

Friss-Friss-Friss Hír letartóztatták  Diana Iovanovici Șoșoacă ügyvédnő és Parlamenti képviselő férjét nagyon sokan politikai letartoztatásrol beszélnek,



Horror ami Romániába történik  Diana Iovanovici Șoșoacă is le akarják csukni ha sikerül feloldják a Parlamenti képviselői

védettségét mert amíg azt nem sikerül feloldják addig nem tudják letartóztatni mert

teljeskörü jogi védelmet élvez.
Ja és miért akarták letartóztatni vagy még durvább ha nem tudják letartóztatni be

akarják dugni egy elmegzogzintézetbe,hogy örökre bedugják a száját ugyanis

Klaus Iohannis áruló elnök és Raed Arafat egészségügyi Államtitkár Róla és

társaikról és a kovidrol

nagyon sok az normális ember szemei elől  elrejtett információt tett közzé a facebookon

és nagyon sok platformon az Ügyvéd és képviselő asszony aki anno az Aur

színeibe került be a Román Parlamentbe.

És Sosoaca képviselő asszony nagyon védi a Román népet és Romániát a

kizsákmányolás és a nácizmus ellen amit a Iohannis elnök korszaka hozott el

Romániába már odáig fajultak a dolgok hogy a facebookot a google és akit tudtak

minden céget lefizetett a Iohannis és Arafat és Hunorka és Florin Catu és társai a

rablóvezérek, gyilkos társai csak hogy elhallgattassák az asszonyságod mert olyan

titkokat mondd el az embereknek live ban amit ezek a rablo gyilkosok nem akarnak

hogy az emberek megtudjanak.

Például volt olyan kovid osztály ahol szándékosan hidegbe tartották a betegeket

Romániába Klaus Iohannis és Raed Arafat és Kelemen Hunor és Florin Catu utasitására

azért,hogy minél nagyobb tüdőgyulladást kapjanak el és minél többen meghaljanak

és annak ellenére,hogy az embereket nem kéne inkubálniuk és mesterséges altatásba

részesítsék mert téves a kezelés és mind emiatt bele fognak halni ök ugyis altassak

őket az egészet aki oda bemegy és nem adnak szándékosan kezelést nekik hogy minél

több legyen a halott,hogy minél több pénzt tudjanak kérni az Uniotol.Az emberek végül

nem a koronába halnak meg hanem a téves vagy a megnem kapott kezelésekbe és a hidegbe.

És minál több embert rátudjanak venni a Sátán megpecsételését felvegyék vagy az

úgynevezett oltást ami nem is a betegségről szol hanem,hogy minél több embert

megöljenek és lenyomoritsanak vele és minél több pénzt fel tudjanak vasalni az

Európai Stanista szövetkezettől attól az Europai uniotol aki egyre jobban hasonlít

Hitler tetteihez és Hitlerhez.

Akkor megöltek erőszakkal veréssel és gázkamrákba és éheztetéssel ,most meg

megölnel a nincstelenséggel és a korlátozásokkal és az oltásokkal és az stresszel és stb.

Lázadjatok emberek és menjünk ki az utcára és ha kell rá a parlamentre minden országba

nem csak Romániába addig amíg nem késő mert hamarosan túl késő lesz.

Ébredjetek fel emberek az alvásból már.ÉBRESZTŐ A REALITÁS NEM AZ AMIT A SOK

POLITIKUS HAZUDIK NEKTEK A TV ÉS ÚJSÁGBAN AZ OLTÁSRÓL ÉS A BETEGSÉGRŐL.

Ez az egész cirkusz nem is a kovidrol szól hanem arról,hogy minél jobban bekorlátozannak

minket.

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól