2022. február 15., kedd

Olvasóink jelezték elképesztő mik mennek végbe Romániába

 Olvasóink jelezték elképesztő mik mennek végbe Romániába


                                                      A kép ilusztráció:

Olvasóink jelezték,hogy a maros megyei Állategészségügyi Igazgató a megyétől amikor ki megy terepre ellenőrizni az állategészségügyi hatóság ellenőre az állatokat,kivételez az állattartokkal és egyikhez bemegy a másikhoz nem és diszkriminálja a gazdákat egyikre jó nagy büntetést sózz rá a másikat nem is ellenőrzi.


Ezúttal meg szeretnénk kérdezni tőle,hogy miért nem tartja be a törvényt és miért tesz kivételt a Nagy UDMR-RISTA állategészségügyi megyei hatóság ellenőre a gazdák között,ugyanis aki 1 vagy 2 állatot tart az nem számít hány jószágot tart ugyanúgy kell mindenkit ellenőrizzen és ha valamit talál akkor ugyanúgy büntessen mindenkit.


Nem,hogy egyikhez bemegy és mindenbe beleköt a másikhoz be se megy.Akinél pajta van az udvaron szerintem ott mindenkihez be kéne nézzen mi és hogy van.



Ez jelenti azt amikor pártszínek alapján alkalmaznak valakit és az nem tartja be a törvényeket és azt csinál amit akar,mert nem fél senkitől mert tudja,hogy úgysem rúgják ki.A törvény mindenkinek törvény nem csak egyeseknek és másoknak nem.


Az ilyen Állat Egészségügyist fel kell adni emberek a törvényszékre,hogy tanuljon becsületet,és vagy betartassa a törvényt mindenkivel vagy húzzon haza és ne menjen senkihez.



Csak ugyebár mindenki tudja az UDMR-ristásak,hogy intézik a dolgokat maguk körül.Szerintem nem kell bemutatni senkinek öket.És jelenteni kell a diszkriminációs tanácshoz is,hogy ne gondolja az illető,hogy ő bármit meguszhat.Hadd kapjon büntetést.




Továbbá azt is csinálta sok embernél,hogy ment ellenőrizni az állatokat bement az udvarra nem is szólt a gazdának a szándékáról hanem usgyé be a csűrbe és a pajtába álljon meg a verekedés ahogy mondani szokás,ha idegen helyre bemész egyszer megkeresed a tulajt és közlöd miért mentél oda és mit akarsz csinálni és utána csinálod mert az a terület nem a te tulajdonod és nem a Román állam tulajdona.

Én őszintén azon csodálkozok,hogy nem verték meg az emberek az illetőt mert nagyon sokat megenged magának.


Szégyen és gyalázat milyen emberek vannak manapság magas funkcióba az ilyen gané ember még azt sem érdemelné meg,hogy utcaseprő legyen,nemhogy igazgató.

Csak Hát az Udmr berkeiben magas a bűnözési ráta és bármi lehetséges.


Kíváncsiak lennénk,hogy a főnökei tudnak arról,mit művel az illető a térségben balavásár tol lefele és más térségekben ahova megy ellenőrizni.


Ha Önök is észleltek hasonlot kérem írják meg nekünk mert ezek a mocskos korrupciós ügyek nyilvánosságra kell kerüljenek.




Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól