FRISS-FRISS-FRISS HÍR-Berlini fallal választotta el a Kaufland Románia az összes romániai Kauflandba az oltottakat a benem oltott személyektöl.
Ahogy több olvasónk is beszámolt arról,hogy a döbbenet fogta el amikor a kauflandba ment vásárolni és meglátta milyen kerítéssel választotta szét az üzletet kint ahol a többi kis üzlet található.Mert,hogy a kauflandba be lehet menni oltás igazolás nélkül de a kis üzletekbe amik kint a Galériába vannak oda már nem lehet.
Azta vírust ami csak 3% öli meg annak aki
elkapja ezért van
ekkora cirkusz,többen halnak meg rákban,és
daganatos
betegségekben és cukorbetegségben és
balesetben mind
ebben a covid cirkuszban és akkor mire fel ez a
nagy cirkusz
attól az életet nem lehet megállítani mert
valaki elkapta.
Ezt kellene a fejekbe bele vésni.
És,hogy miért kötelezik az oltás felvételét mert úgyis nagyon kevés a beoltott személy Romániába és ugyis nagyon sokan nem akarják felvenni az oltást mert nagyon veszélyes és még szinte semmit sem lehet tudni róla,mert 2023 év végéig kísérleti teszt alatt van.
Siralmas ami történik Globálisan Covid hazugság alatt totális cenzúra és extrém átverések stb.Ha nem állunk a sarkunkra akkor durva dolgok fognak történni velünk mindannyiunkkal.
Már csoportok is jöttek létre az interneten az oltásokkal kapcoslatba és nagyon durva dolgokrol számolnak be sokan azok akik már felvették.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése