2021. november 24., szerda

FRISS-FRISS-FRISS HÍR-Berlini fallal választotta el a Kaufland Románia az összes romániai Kauflandba az oltottakat a benem oltott személyektöl.

FRISS-FRISS-FRISS HÍR-Berlini fallal választotta el a Kaufland Románia az összes romániai Kauflandba az oltottakat a benem oltott személyektöl.



Ahogy több olvasónk is beszámolt arról,hogy a döbbenet fogta el amikor a kauflandba ment vásárolni és meglátta milyen kerítéssel választotta szét az üzletet kint ahol a többi kis üzlet található.Mert,hogy a kauflandba be lehet menni oltás igazolás nélkül de a kis üzletekbe amik kint a Galériába vannak oda már nem lehet.

Nos a kérdésem az lenne a Román Sátánista seggnyaló kormányhoz és az összes Kaufland vezetőhöz és azokhoz akik behódoltak ennek a diszkriminatív dolognak,hogy a virus a kerítésen nem megy át ??


Azta vírust ami csak 3% öli meg annak aki

elkapja ezért van

ekkora cirkusz,többen halnak meg rákban,és

daganatos

betegségekben és cukorbetegségben és

balesetben mind

ebben a covid cirkuszban és akkor mire fel ez a

nagy cirkusz

attól az életet nem lehet megállítani mert

valaki elkapta.

Ezt kellene a fejekbe bele vésni.



És,hogy miért kötelezik az oltás felvételét mert úgyis nagyon kevés a beoltott személy Romániába és ugyis nagyon sokan nem akarják felvenni az oltást mert nagyon veszélyes és még szinte semmit sem lehet tudni róla,mert 2023 év végéig kísérleti teszt alatt van.


Siralmas ami történik Globálisan Covid hazugság alatt totális cenzúra és extrém átverések stb.Ha nem állunk a sarkunkra akkor durva dolgok fognak történni velünk mindannyiunkkal.


Már csoportok is jöttek létre az interneten az oltásokkal kapcoslatba és nagyon durva dolgokrol számolnak be sokan azok akik már felvették.


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól