2017. február 17., péntek

Hiába dolgoznak, dönteniük kell, hogy fáznak vagy éheznek

A videó itt nézhető meg a következő linken : http://rtl.hu/rtlklub/hazonkivul/hiaba-dolgoznak-donteniuk-kell-hogy-faznak-vagy-eheznek?utm_source=Facebook&utm_medium=Hirado&utm_campaign=post A miniszterelnök évértékelő beszédében örömmel számolt be, hogyan fejlődik az ország. Orbán Viktor szerint jó, hogy egyre többen dolgoznak, nőnek a bérek, pénz a munkáért jár, és nem segélyt osztanak, és a bérrel együtt jár az elismerés és a tisztelet. Abban a faluban, ahol a múlt héten jártunk, kint vannak a kormány plakátjai, amik azt állítják, Magyarország erősödik. De vajon így látják-e azok is, akik Mánfán élnek? És megpróbálnak kijönni abból a pénzből, amit a közmunkáért kapnak? És mi lenne a mánfaiak egy részével, ha nem lenne egy agilis, tettre kész polgármesterük? Vajon az ő életük is erősödik-e? Moskovics Judit riportja.

forrás : rtlklub/hazonkivul

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól