2017. február 17., péntek

Javult a levegő minősége, ezért pénteken megszűnt a szmogriadó Salgótarjánban - közölte a városháza az MTI-vel.

A légszennyező szálló por átlagkoncentrációja csütörtökön 72 mikrogramm volt köbméterenként, vagyis már a 75 mikrogrammos tájékoztatási küszöböt sem érte el - írták.
    
A szmogriadót, és az ahhoz kapcsolódó intézkedéseket - többek közt az avar és a kerti hulladékok égetési tilalmát és az építési, bontási munkák szüneteltetését - ezért megszüntette Fekete Zsolt (MSZP) polgármester.
    
A szmogriadó tájékoztatási fokozatát kedden rendelte a nógrádi megyeszékhely vezetője.


Nyomj egy like ha tetszett a cikk ~!!

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól