Egy férfit elsodort a 3-as metró szerda délelőtt, de túlélte a gázolást. Lapinformációk szerint ő ölhetett meg egy 80 év körüli nőt, akinek a holttestét a József Attila lakótelepen találták meg. A rendőrség utóbb megerősítette a hírt, és közölte: a 88 éves férfi a feleségét ölte meg.
Egy 80 év körüli idős asszony holttestét találták meg szerdán a József Attila lakótelep egyik lakásában – adta hírül a Velvet.
A lap információi szerint az asszonyt megölték, méghozzá az a férfi, akit szerda délelőtt elsodort a 3-as metró az Ecseri útnál.
A férfi túlélte a gázolást, de nincs kihallgatható állapotban.
A rendőrség később közleményt adott ki az ügyről, amiből kiderül: a 88 éves K. István az Ecseri útnál a metró elé vetette magát, feltehetően öngyilkossági szándékkal. A metrókocsi elsodorta a férfit, de az a peronra esett, és fejsérülést szenvedett. A mentők kórházba szállították.
Amikor a rendőrök kimentek a férfi Lobogó utcai lakcímére, hogy értesítsék a hozzátartozókat, a lakásban holtan találták a férfi 84 éves feleségét, aki a jelek szerint bűncselekmény áldozata lett.
A rendőrség emberölés miatt nyomoz.
hvg.hu -alapján

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése