2016. december 4., vasárnap

Erdőszentgyörgy, ahol a magyar gyerekekkel is megünnepeltetik Erdély elszakítását az anyaországtól..~ http://ahiramiszamit.blogspot.ro


fesztnyitva webbót -alapján

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól