A 31 éves herceg önként vállalt jótékonysági munkát. Miután a nyárból három hónapot Afrikában töltött, visszatért a jótékonykodáshoz. Lesotho látogatása után Fokvárosba utazott, ahol gyerekekkel foglalkozott. November 30-án, hétfőn a herceg egy fiataloknak fenntartott központban pletykált nyitottan és jókedvűen a családjáról. És míg ő soha sem szeretett iskolába járni: "Mindig én akartam lenni a rosszfiú", elmondta a gyerekeknek, hogy mennyire fontos a továbbtanulás.
van velük az Harry herceg. Amikor az egyik kísérő, aki felismerte, és meglátta a 31
éves herceget, csak kérdően, meglepődötten nézett rá. Harry mosolygva csak
annyit mondott: "Ez a jó válasz. A nevem Harry herceg, én vagyok II. Erzsébet
unokája és Diana hercegné fia."- közölte az ottlevőkkel.
Harry herceg elárulta, hogy édesanyja a legnagyobb példaképe, de hozzáfűzte,
hogy testvére, Vilmos is hatalmas befolyással van rá. Humorát most is
megvillogtatta, nem bírta ki vicc nélkül: "Ha valakinek van egy idősebb testvére,
akinek semmi köze a bandázáshoz, az elég pozitív. Az idősebb testvérek
állítólag a legklasszabbak. De a mi esetünkben én a fiatalabb fiú vagyok, és én
mégis klasszabb vagyok nála." A sógornőjével, Katalin hercegnővel is jó
kapcsolatban van. Viszont hivatalos megjelenéseken nem igazán láthatóak együtt.
Egy valami azonban igencsak zavarja a herceget: "Katalin mindig megver a
Pantomim-játékban! És ez az idegeimre megy."-árulta el Harry.
forrás : kiskegyed.hu
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése