2015. december 3., csütörtök

Harry herceg Dél-Afrikában beszélt a királyi család mindennapi életéről: még Katalin hercegnőt sem kímélte.

A 31 éves herceg önként vállalt jótékonysági munkát. Miután a nyárból három hónapot Afrikában töltött, visszatért a jótékonykodáshoz. Lesotho látogatása után Fokvárosba utazott, ahol gyerekekkel foglalkozott. November 30-án, hétfőn a herceg egy fiataloknak fenntartott központban pletykált nyitottan és jókedvűen a családjáról. És míg ő soha sem szeretett iskolába járni: "Mindig én akartam lenni a rosszfiú", elmondta a gyerekeknek, hogy mennyire fontos a továbbtanulás.

A diákok, akik találkoztak vele, fogalmuk sem volt arról, hogy aki egy teremben

van velük az Harry herceg. Amikor az egyik kísérő, aki felismerte, és meglátta a 31 

éves herceget, csak kérdően, meglepődötten nézett rá. Harry mosolygva csak 

annyit mondott: "Ez a jó válasz. A nevem Harry herceg, én vagyok II. Erzsébet 

unokája és Diana hercegné fia."- közölte az ottlevőkkel.
 

Harry herceg elárulta, hogy édesanyja a legnagyobb példaképe, de hozzáfűzte, 

hogy testvére, Vilmos is hatalmas befolyással van rá. Humorát most is 
 

megvillogtatta, nem bírta ki vicc nélkül: "Ha valakinek van egy idősebb testvére, 

akinek semmi köze a bandázáshoz, az elég pozitív. Az idősebb testvérek 

állítólag a legklasszabbak. De a mi esetünkben én a fiatalabb fiú vagyok, és én 

mégis klasszabb vagyok nála." A sógornőjével, Katalin hercegnővel is jó 

kapcsolatban van. Viszont hivatalos megjelenéseken nem igazán láthatóak együtt. 

Egy valami azonban igencsak zavarja a herceget: "Katalin mindig megver a 

Pantomim-játékban! És ez az idegeimre megy."-árulta el Harry.


forrás :  kiskegyed.hu

Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább

A Hír Ami Számít


 Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól