2015. december 3., csütörtök

Merkel szerint az volna az optimális ha minden magyar városban lenne menekülttábor

Angela Merkel a német N24 televíziónak adott interjúban beszélt arról, hogy végül a kelet európai államok is be fogják látni, hogy milyen jó hatása van az Unióra a bevándorlás.

A német kancellár szerint a Visegrádi négyek országainak is be kell látniuk, hogy csak a bevándorlók segítségével lehet működőképes az Unió, szerinte az volna a legoptimálisabb, ha ezek az országok minden 5000 főtől nagyobb települése létesítene egy befogadóközpontot ahová egyenesen a török menekülttáborokból szállítanák menekülteket. Merkel azt is elmondta, hogy ezeknek az országoknak semmibe sem kerülne a bevándorlók Európába szállítása mert azt vállalná a német légierő.

forrás :  hirvilag.co

Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább

A Hír Ami Számít


Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk! 
 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól