Angela Merkel a német N24 televíziónak adott interjúban beszélt arról, hogy végül a kelet európai államok is be fogják látni, hogy milyen jó hatása van az Unióra a bevándorlás.
A német kancellár szerint a Visegrádi négyek országainak is be kell látniuk, hogy csak a bevándorlók segítségével lehet működőképes az Unió, szerinte az volna a legoptimálisabb, ha ezek az országok minden 5000 főtől nagyobb települése létesítene egy befogadóközpontot ahová egyenesen a török menekülttáborokból szállítanák menekülteket. Merkel azt is elmondta, hogy ezeknek az országoknak semmibe sem kerülne a bevándorlók Európába szállítása mert azt vállalná a német légierő.
forrás : hirvilag.co
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!
A Hír Ami Számít
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése