Nyilvános meghallgatás volt a Kaliforniai Shasta megyében, ahol orvosok, pilóták,vadbiológusok és ügyvédek tettek tanúvallomást a chemtrail káros hatásairól.
Egyre több bizonyíték van arra, hogy a chemtrail
bizony valóság és saját magunkat mérgezzük, mégis
nagyon sokan kételkednek benne.
Felmerül a kérdés hogy ez kinek jó? És mégis miért?
A pilóták akik használják a chemtrail-t nem
gondolnak bele hogy önmagukat és a családjukat
is mérgezik?Habár tagadják a chemtrailt, mégis
bőséges bizonyíték áll rendelkezésre, hogy már 1990
óta folyamatban van és pusztító hatásúnak bizonyult
a gabonatermésekre, vadvilágra és az emberi
egészségre. Sajnos látnunk kell, hogy mérgező
anyagokkal permeteznek minket a beleegyezésünk
nélkül! A pofátlanságukat mutatja, hogy még
hazudnak is róla.
forrás : mindenegybenblog.hu
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése