Drámaian növekedett a leishamniasis megbetegedések száma az Iszlám Állam által ellenőrzött területeken. A terroristák ugyanis elrettentő példaként a nyílt utcán hagyják lemészárolt ellenségeik holttestét, ahelyett, hogy eltemették volna őket. Ezzel pedig súlyos fertőző betegséget uszítottak az emberekre, újabb csapást mérve rájuk a háború sújtotta országban.
A vársok tele vannak bomlásnak induló ártatlan emberek holttesteivel – mondta Isa, megjegyezve, hogy mindez az Iszlám Állam műve, amit az elrettentés céljából hajtottak végre.
Tal Hamisban, Honban és Qosában a legsúlyosabb a helyzet – mondta egy kurd harcos a nemzetközi hírügynökségeknek. A neve elhallgatását kérő fegyveres megjegyezte, hogy eddig tudomásuk sem volt a súlyos fertőző betegségről, ami tényleg a frontvonalak mellett fekvő településeken ütötte fel a fejét.
forrás : titkolthirek.wordpress.com
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése