Mint ismert, a marosvásárhelyi táblabíróság január végén tiltotta be az termék gyártását. A céget a Heineken Románia perelte be, mert úgy vélte, hogy a sör gyártója eltulajdonította szellemi tulajdonát.
A lépés miatt többen is bojkottot hirdettek a Heineken termékei ellen. A gyártó most azt közölte, hogy csak a név módosul, az üveg tartalma továbbra is változatlan marad.
[Forrás: Maszol]

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése