A fancsaliak szerint gyakran előfordult, hogy borgőzös állapotában elborult P. László agya. A börtönviselt férfi rovott múltjáról mindenki tudott a borsodi településen. László hosszú éveket töltött rács mögött, a fancsaliak szerint még fiatalemberként egy bálban féltékeny lett a menyasszonyára, majd leszúrta a nőt. Miután szabadult a börtönből megpróbált normális életet élni, festőként dolgozott és kedves vidám ember volt, kivéve amikor inni kezdett. Megismerkedett a nála jóval fiatalabb, 37 éves Anikóval és összekötötték az életüket, ebből lett a tragédia.
– A 61 éves férfi több alkalommal mellkason szúrta 37 éves élettársát, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A férfi ezt követően véget vetett az életének – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a Borssal.
faktor.hu -alapján
Tetszett az összeállítás? Ajánld másoknak is!
► KÉRJÜK OSZD MEG MÁSOKKAL IS! KÖSZÖNJÜK! HOZZÁSZÓLNI LENTEBB TUDSZ!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése