2016. november 16., szerda

Vérengzés Borsodban: menyasszonya után élettársát is megölte László

A kis 300 lelkes település lakóit megviselte a gyilkosság híre. A 61 éves férfi többször belemártotta a kést nála jóval fiatalabb asszonyába, majd amikor látta, hogy a nő meghalt, kötelet tekert saját nyaka köré.
A fancsaliak szerint gyakran előfordult, hogy borgőzös állapotában elborult P. László agya. A börtönviselt férfi rovott múltjáról mindenki tudott a borsodi településen. László hosszú éveket töltött rács mögött, a fancsaliak szerint még fiatalemberként egy bálban féltékeny lett a menyasszonyára, majd leszúrta a nőt. Miután szabadult a börtönből megpróbált normális életet élni, festőként dolgozott és kedves vidám ember volt, kivéve amikor inni kezdett. Megismerkedett a nála jóval fiatalabb, 37 éves Anikóval és összekötötték az életüket, ebből lett a tragédia.
– A 61 éves férfi több alkalommal mellkason szúrta 37 éves élettársát, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A férfi ezt követően véget vetett az életé­nek – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a Borssal.

faktor.hu -alapján

Tetszett az összeállítás? Ajánld másoknak is!
► KÉRJÜK OSZD MEG MÁSOKKAL IS! KÖSZÖNJÜK! HOZZÁSZÓLNI LENTEBB TUDSZ!

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól