Kisiklott egy ammónium-nitrátot szállító tehervonat Gyergyóditró közelében – tájékoztat az Agerpres hírügynökség.
A Hargita Megyei Készenléti Felügyelőség szóvivője, Alina Ciubotariu közölte: információik szerint egy 24 vagonos, két mozdonnyal közlekedő tehervonat négy vagonja siklott ki, de nem borult fel.
Gheorghe Filip, a Hargita megyei rendőrség szóvivője azt mondta, a vonat Marosvásárhely felől érkezett, és a gyergyóditrói vasútállomás közelében történt a baleset.
Tudomásuk szerint nincs robbanásveszély, de a térségben leállt a vasúti közlekedés.
szekelyhon - alapján
Tetszett az összeállítás? Ajánld másoknak is!
► KÉRJÜK OSZD MEG MÁSOKKAL IS! KÖSZÖNJÜK! HOZZÁSZÓLNI LENTEBB TUDSZ!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése