2016. október 18., kedd

Újra villantott a Magyar gyűlölö UDMR




Az már nem újdonság, hogy MPP-s jelölteket tett fel az RMDSZ a listájára, csak hogy eljátszhassa a nagy összefogást, ezzel megtarthassa az 5%-os eredményt. De úgy néz ki, hogy az RMDSZ kifogyott kádereiből s már román nemzetiségűekkel tölti fel jelölt listáit.

A stiripesurse.ro és az adevarul.ro portálok információi alapján az RMDSZ megszűnik etnikai szervezetnek lenni azzal, hogy Konstancán egy volt PDL-s EP-képviselőt jelöl az idei parlamenti választásokon, Sebastian Bodu személyében. 
Bodu egy ideig az ANAF (Adó- és Pénzügyi Hivatal) vezetői tisztségét is betöltötte. 
Tehát Erdélyben transzszilvanista szólamokkal, Erdélyen kívül akár románokkal erősít, csak hogy az áhított 5% meglegyen?

ittHON.ma, adevarul.ro ,stiripesurse.ro      - alapján

Tetszett az összeállítás? Ajánld másoknak is!
► KÉRJÜK OSZD MEG MÁSOKKAL IS! KÖSZÖNJÜK! HOZZÁSZÓLNI LENTEBB TUDSZ!



Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól