2016. szeptember 28., szerda

Nyugaton már dübörög az integráció

Mi nem akarunk az adóforintjainkból újabb ingyenélőket, élősködőket eltartani - megvan nekünk a magunk baja a kényszerbetelepítettek nélkül is!
Osszad hogy máshoz is eljusson !

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól