Őrizetbe vettek egy Maros megyei orvost, amikor 800 eurót fogadott el egy páciensétől. Az orvost őrizetbe vették.
A Digi 24 hírtelevízió tudósítása szerint egy közúti baleset sérültje szorult műtéti beavatkozásra. Ekkor a sebész közölte a hozzátartozókkal, hogy 1000 euró fejében elvállalja a beavatkozó műtét elvégzését. Az orvos a rezidens orvosokkal és az altatóorvossal osztozott volna a pénzen.
A család közölte, hogy nem tud ennyi pénzt összeszedni, ekkor az orvos válasza az volt: adják el a házat és szerezzék meg a pénzt. Végül 800 euróban kiegyezett a család az orvossal, majd ezt követően a rendőrségen tettek feljelentést.
A rendőrök közreműködésével ma reggel megtartották a pénz hivatalos átadását, ahol a rendőrség munkatársai azonnal őrizetbe vették a korrupt orvost, akit csúszópénz elfogadásával gyanúsítanak.
forrás : Digi24 , vasarhely.ro
Osszad hogy máshoz is eljusson !

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése