2016. szeptember 27., kedd

Lebukott egy csúszópénzt kérő vásárhelyi orvos

                                        A kép illusztráció
Őrizetbe vettek egy Maros megyei orvost, amikor 800 eurót fogadott el egy páciensétől. Az orvost őrizetbe vették. 
 
Digi 24 hírtelevízió tudósítása szerint egy közúti baleset sérültje szorult műtéti beavatkozásra. Ekkor a sebész közölte a hozzátartozókkal, hogy 1000 euró fejében elvállalja a beavatkozó műtét elvégzését. Az orvos a rezidens orvosokkal és az altatóorvossal osztozott volna a pénzen. 
 
A család közölte, hogy nem tud ennyi pénzt összeszedni, ekkor az orvos válasza az volt: adják el a házat és szerezzék meg a pénzt. Végül 800 euróban kiegyezett a család az orvossal, majd ezt követően a rendőrségen tettek feljelentést.
 
A rendőrök közreműködésével ma reggel megtartották a pénz hivatalos átadását, ahol a rendőrség munkatársai azonnal őrizetbe vették a korrupt orvost, akit csúszópénz elfogadásával gyanúsítanak.

forrás : Digi24 , vasarhely.ro

Osszad hogy máshoz is eljusson ! 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól