2016. szeptember 25., vasárnap

Férje beleivel a poggyászában érkezett a marokkói nő

             Belek voltak a bőröndben / Illusztráció: Northfoto

Férje beleivel a poggyászában "bukott le" a vámvizsgálatnál egy Marokkóból érkező nő Ausztriában, a grazi repülőtéren.
Két műanyag edényben gondosan becsomagolva találták meg a Marokkóban betegségben, egy műtét után elhunyt, 1976-os születésű férfi beleit. A nő azt mondta, azért hozta magával az emberi szerveket, mert gyanúja szerint a férjét megmérgezték, és Ausztriában akarja megvizsgáltatni a beleket.
forrás : blikk.hu

Osszad hogy máshoz is eljusson !

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól