Újabb halálos baleset Marosszentgyörgyön, ezúttal egy kislány az áldozat!
Újabb halálos gázolás történt Marosszentgyörgyön hétfőn este, 21 órakor. A YouTubera felkerült videóból kiderül egy teherautó sofőrje gázolt halálra egy kislányt, aki meghalt az ütközés során.
A 11 éves kislányt az átjárón sodorta el a teherautó.
Cikkük hamarosan frissül…
forrás : Gen Media ,marosvasarhelyi.info Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése