Egy embert megölt és kettőt megsebesített egy férfi vasárnap a németországi Reutlingenben egy utcai késes támadásban - jelentették német hírportálok.
A Baden-Württemberg tartományi város rendőrsége közölte: délután 16.30 körül több riasztást kaptak arról, hogy a buszpályaudvar közelében egy férfi vitába keveredett egy nővel és megsebesítette egy bozótvágó késsel.
A nő belehalt sérüléseibe.
A támadó megsebesített még egy nőt és egy férfit is.
A helyszínre kiérkező rendőrök őrizetbe vették.
Megállapították, hogy egy 21 éves szíriai menedékkérőről van szó, aki már ismert volt a hatóságok előtt.
A rendőrség szerint a támadónak nincs társa, a lakosságot nem fenyegeti további veszély a részéről.
Német hírportálok beszámolói szerint a halálos áldozat egy gyorsbüfé munkatársa, a sebesültek járókelők.
A vérfürdő miatt pánik tört ki.
Egy szemtanú szerint egy autós elütötte a maga körül megvadultan vagdalkozó támadót, aki földre rogyott és nem mozdult.
Alig két nap alatt ez a második halálos utcai támadás Németországban.
Péntek este Münchenben kilenc embert agyonlőtt egy 18 éves német-iráni kettős állampolgár, majd végzett magával.
A nyomozás első megállapításai szerint ámokfutó volt, tettének nincsenek politikai vonatkozásai.
forrás : http://www.hirado.hu/2016/07/24/gyorshir-machetevel-tamadt-egy-ferfi-stuttgartban-egy-ember-meghalt/
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése