Óriásira nőtt a különbség a budapesti és a vidéki
fogyasztás, kereskedelmi forgalom között - írja a Népszabadság a
Központi Statisztikai Hivatal első negyedévi adataira hivatkozva.
Nem emlékszem ilyen nagy különbségre a főváros és a vidék fogyasztása között - mondta a lapnak Vámos György, az Országos Kereskedelmi Szövetség főtitkára.
forrás : privatbankar.hu
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése