2016. július 2., szombat

Ötszörös gyilkosság Begaszentgyörgyön Öt személyt megöltek az éjjel egy begaszentgyörgyi kávézóban, húszan megsérültek

Az éjjel 1 óra 40 perc körül a begaszentgyörgyi Makijato kávézóban öt ember életét vesztette, és kb. húszan megsérültek.
Z.S. (1978) az éjjel belépett a kávézóba, és automata fegyveréből lövöldözni kezdett, először feleségét és barátnőjét ölte meg, majd a többi vendéget vette célba.
Az öt áldozatból ketten a helyszínen meghaltak, a többiek a nagybecskereki kórházban haltak bele sérüléseikbe - jelenti a Tanjug hírügynökség.
A helyszínelés folyamatban van, a nap folyamán Nebojša Stefanović belügyminiszter is a helyszínre érkezik.
A Szerbiai Rádió és Televízió értesülései szerint a sérültek közül hárman kiskorúak.
Nebojša Stefanović kijelentette, több mint valószínű, hogy féltékenység miatt történt a gyilkosság.

forrás : magyarszo.com

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól