Három hónapos kislányát babakocsiban toló nőt ért baleset az egyik Szabadság utcai gyalogátkelőn, szerda délelőtt.
Egy 58 éves férfi nem adott elsőbbséget a szabályosan közlekedő járókelőnek, nem állt meg a zebránál, így felborította a babakocsit. A balesetben a kisbaba könnyebben megsérült, tájékoztatta lapunkat csütörtökön a Maros megyei rendőrfelügyelet.
A rendőrség gondatlanságból elkövetett testi sértés gyanújával kezdeményezett eljárást a gépkocsi vezetője ellen.
forrás: mediatica.ro

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése