Súlyosan megsérült egy 86 éves nő abban a balesetben, amely még június 8-án, kevéssel délután fél 3 után történt Gyulakután, a 13A jelzésű főúton. Egy 30 éves, bukaresti nő autójával elgázolta, amikor tiltott helyen és elővigyázatlanul megpróbált átkelni az úttesten.
Képünk illusztráció
A rendőrség gondatlanságból elkövetett testi sértés gyanújával kezdeményezett eljárást, derült ki a Maros megyei rendőrfőkapitányság június 10-ei (második) tájékoztatójából.
forrás : mediatica
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése