2016. június 12., vasárnap

Lemond posztjáról a Jobbik elnöke, ha pártja 2018-ban nem nyeri meg a választást, mert az kudarc lesz.

Vona Gábor a Magyar Nemzetnek adott, szombaton megjelent interjúban azt mondta: az elnöki posztért akár újra is indulhat, hiszen ha egy százalékkal szenved vereséget a Jobbik, az nem feltétlenül jelent a politikai pályafutásában olyan törést, ami miatt “le kell vonulnia a pályáról”.
Vona Gábor, a Jobbik elnöke. MTI Fotó: Kovács Attila
Vona Gábor, a Jobbik elnöke. MTI Fotó: Kovács Attila
A pártelnök-frakcióvezető beszélt arról is, régóta érlelődött benne, hogy Novák Előd elnökségi tagságát megvétózza. Azt, hogy a frakcióból is mennie kell, a tisztújító kongresszust megelőző másfél hónap tapasztalatai és folyamatai érlelték meg benne.
Hozzátette: a kritika soha nem jelentett problémát, de Novák Előd sokszor összekeverte a kritikát és a fegyelmezetlenséget.
hirado.hu

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól