2016. június 11., szombat

Bomba! Magyar alpolgármester nélkül Marosvásárhely?

Ellenzéki szerepre kell készülnie az RMDSZ-nek Marosvásárhelyen, és nem kell alpolgármesteri tisztséget vállalnia a városban a magyar érdekvédelmi szövetség elnöke szerint. Kelemen Hunor erről azután beszélt, hogy a Szövetségi Állandó Tanács pénteken értékelte az RMDSZ választási eredményeit, és megyénként, településenként számba vette az együttműködési lehetőségeket.

„Dorin Floreával szemben kell többséget alkotni a városi tanácsban. Ez a többség hozzon majd határozatokat, és a polgármester azokat hajtsa végre” – jelentette ki az elnök.

Hozzátette, azért is ez tűnik jó megoldásnak, mert a marosvásárhelyi tapasztalat szerint Dorin Florea az RMDSZ-es alpolgármesteren keresztül a szövetség önkormányzati frakcióját is „bedarálja”.

az RMDSZ-tájékoztató alapján és mediatica


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól