2016. február 11., csütörtök

Ismét hazudik a német kormány? Avagy ki okozta a keddi vonatbalesetet. Érdemes elolvasni!

IMG_20160211_123348_998
A német kormány cenzúrája már-már az NDK-s időket idézi. Kezdve azzal, hogy amikor Magyarországon rendőrökre támadtak a bevándorlók, akkor a német újságíróknak utasításba adták, hogy csak olyan képeket mutathatnak az újságokban, amin síró anyák és gyerekek, vagy vérző fejű menekültek vannak, csak arról írhatnak, hogy a magyarok milyen rosszul bánnak a menekültekkel.
Aztán ugye a német rendőrségnek el kellett titkolnia a bevándorlók által eltitkolt bűncselekményeket, de még azokat is, amiket bevándorlók ellen követnek el német állampolgárok, hogy nehogy a lakosságban bevándorlás ellenes kép alakuljon ki és nehogy erősödjön a jobboldali ellenzék.
A kölni szilveszterben csúcsosodott ki a német cenzúra, amikor is a rendőrség és az állami média az utolsó pillanatig próbálta eltitkolni, hogy mi zajlott azon az éjszakán, hány nő esett szexszuális zaklatás áldozatává, hány nőt vertek meg vagy raboltak ki. Az állami média végül önmaga is kénytelen volt leadni a történteket mivel először Európa majd egész Németország is ettől volt hangos. Itt jegyeznénk meg, hogy a szilveszteri feljelentések száma csak Kölnben meghaladta az 1050-et.
Az itt leírtak fényében felmerül a kérdés, hogy miben hazudott még és még miben fog hazudni a német állami média a német kormány nyomására.
A keddi vonatbaleset kapcsán pár óra elteltével az illetékesek közölték, hogy emberi mulasztás okozta a balesetet, de arról semmit sem hallani, hogy ki volt az, aki mulasztott, egy egyébként olyan biztonsági rendszerben ahol 2010-ben az emberi tényezőt szinte teljesen kizárták és olyan biztonsági intézkedéseket foganatosítottak, ami teljesen kizárja, hogy egy ilyen baleset bekövetkezzen. A vonatokat GPS nyomkövetőkkel látták el, hogy érzékeljék ha két vonat túl közel kerül egymáshoz és az érzékelők azonnal lefékezzék azokat. A pályatestbe is olyan érzékelőket építettek be, hogy azonnal megállítsák a vonatokat ha ugyanazon a sínpáron túl közel kerülnek egymáshoz, ezen kívül a központi irányítóteremben számítógépen is figyelik a közlekedést és nyilván valóan valamilyen jelzést kellett kapnia az ott dolgozó alkalmazottnak.
Emberi mulasztás okozta a balesetet!? Amennyiben emberi mulasztásnak lehet nevezni azt, hogy valaki, aki ott dolgozik vagy esetleg, aki kívülről feltörte a vasúttársaság szerverét belenyúlt az amúgy tökéletesen működő rendszerbe, akkor valóban emberi mulasztás okozta a balesetet.
Elképzelhető, hogy soha nem kapunk majd konkrét választ, hogy ki vagy mi okozta tíznél is több ember halálát, mert esetleg a német kormánynak nem felel meg az igazság, ezért vagy állmagyarázattal álnak elő vagy a kérdés megválaszolását elmossa az idő homálya.
Egy biztos 2016-ban egy úgynevezett demokratikus kormány nem verheti át az állampolgárait és az egész világot, nem titkolhatja el az igazságot, hogy ezzel önös érdekeit szolgálja.
forrás :  http://www.titkolthirek.hu/ismet-hazudik-a-nemet-kormany-avagy-ki-okozta-a-keddi-vonatbalesetet-erdemes-elolvasni/
             http://meteon.org/2016/02/11/ismet-hazudik-a-nemet-kormany-avagy-ki-okozta-a-keddi-vonatbalesetet-erdemes-elolvasni/
 Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább 
 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól