Szombaton délután 16 órától ismét az utcára szólítjuk mindazokat, akik szólni mernek, akik nem félnek és kiállnak a székely bajtársaik mellett. Szőcs Zoltán és Beke István meghurcoltatása még mindig nem ért véget. Várunk mindenkit a Gábor Áron térre. Vonuljunk a szabadságu(n)kért!
Hvim - hírszolgálat ALAPJÁN
Szerző : A Hír Ami Számít
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése