2016. január 16., szombat

180 rendőr tudta csak megfékezni a kődobáló migránsokat Kiskunhalason

2016-01-16 14_40_59-kiskunhalas160116_01.jpg (461×178) - Opera

Tizennégy ember ellen indított nyomozást a Kiskunhalasi Menekültügyi Őrzött Befogadóközpont őrségével szemben pénteken elkövetett, hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt a Kecskeméti Járási és Nyomozó Ügyészség – közölte a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség.

A Nánási László főügyész által jegyzett közlemény szerint a nyomozás a pénteken 17 óra körül történt kődobálás miatt indult. Az őrizetbe vett, külföldi állampolgárságú embereket folyamatosan hallgatják ki.
A kiskunhalasi befogadóközpontban pénteken három menekültügyi őrizetes férfi az internethasználat miatt vitatkozott és dulakodott, majd a fegyveres biztonsági őrség a rendőrökkel közösen szétválasztotta őket. A megyei főkapitányság arról tájékoztatott, hogy őrizetesek összeverődött 20-25 tagú csoportja kövekkel dobálta meg a rendőröket, akik közül ketten meg is sérültek.
Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója szombati sajtótájékoztatóján kérdésre válaszolva azt mondta, hogy a kiskunhalasi menekülttáborban kirobbant verekedés után 180 rendőr kivezénylésével tudták helyreállítani a rendet.

http://www.titkolthirek.hu/180-rendor-tudta-csak-megfekezni-a-kodobalo-migransokat-kiskunhalason/      ALAPJÁN 

  Szerző : A Hír Ami Számít 
 
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább     


  A Hír Ami Számít

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól