2016. január 10., vasárnap

4 jel, hogy elhunyt szeretted lelke a közeledben maradt

Óriási fájdalmat érez az, aki elveszít egy olyan

embert, akit nagyon szeretett. A spirituális tanok

szerint, ha valaki fizikálisan el is távozik mellőlünk,

az még nem jelenti azt, hogy teljesen elhagy minket.

Ennek jelei is vannak, íme 4, ami arra utal, hogy a

 

szerettünk lelke a közelünkben van:


1. Érezzük az illatát


Egy kedves ember elvesztése után vannak, akik arról
számolnak be, hogy időnként valahonnan előjönnek
olyan szagok, illatok, amelyek az elvesztett személyhez
köthetők. Például egy parfüm, vagy dohányillat, és ezek
annak ellenére jönnek elő, hogy az illető ruháit, tárgyait
már rég kidobták. Ezen illatokat az elhunyt részéről
küldött üzenetekként is értelmezhetjük, aki azt
szeretné, hogy érezzük az ő közelségét.

2. Megjelennek az álmainkban


A szellemek, lelkek leggyakrabban az álmainkon
keresztül tudnak kapcsolatba lépni velünk. Álmodás
közben az elménk jobban rá tud hangolódni a
tudatalattiban zajló eseményekre, és ez az oka annak,
hogy ilyenkor elhunyt szeretteinkkel álmodunk, 
beszélgetünk velük.


3. Szokatlan gondolatok


Nem kell megijedni, ha néha valamilyen furcsa,
szokatlan gondolat fészkeli magát be a fejünkbe, amit
nem tudunk megmagyarázni. E mögött is elhunyt
szerettünk állhat.


4. Érintés, simogatás


A legtöbb ember a temetés napján annyira el van 
foglalva a fájdalmával, hogy nem érzi azt, ha az elhunyt
szelleme apró kis üzeneteket küld neki, amivel azt
szeretné tudatni, hogy jól van, minden a legnagyobb
rendben van. Ilyen üzenet lehet egy apró érintés, akár
simogatás.


kiskegyed.hu   Alapján
Szerző : A Hír Ami Számít 
Android adag minden ami telefon  

Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább     A Hír Ami Számít 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól