Magyar tarsadalmat es ha össze
fogunk el tudjuk érni hogy Erdély vissza legyen csatolva és
vége legyen a szenvedésünknek és a sok
Gazemberségnek ami ellenünk fojik szándékosan!!
Frissités: Tovább dagad a tömeg Kézdivásárhelyen,
sorra csatlakoznak a járókelők is, már ezren vannak!!!
Arendőrség egységei folyamatosan érkeznek a
helyszínre,feszült a helyzet.Tüntetés zajlik !!
Kézdivásárhelyen! - Követelik a hazug vádak ejtését!
16.00-kor kezdődött a spontán gyülekezés a hazug
terrorváddal letartóztatott Beke István
HVIM tag melletti kiállásként. Több mint öt száz fő jelent
meg a helyszínen és hangosan követelik az ártatlanul
letartoztatott székely hazafi kiengedését, illetve a teljesen
légből kapott hamis vádak ejtését. A felháborodott tömeg a
rendőrség felé vette az irányt ott tiltakoznak a teljesen
hamis vádak ellen. Majd most már a központ felé tartanak.
Jelentős a rendőri készültség. A letartóztatott Beke István
nevét skandálják, illetve, hogy Igazságot Akarunk!
forrás : HVIM Erdély Civilszervezet facebook oldala
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése