2015. december 3., csütörtök

Ezúttal a revizionista háromszéki tejgyár provokál Nagy-Magyarországgal

A Nagy-Magyarország alakú sertéssültet követően a 

revizionizmust csírájában kigyomlálni akaró román 

polgárok a tejtermékeket gyártó Covalact logójában 

vélték felfedezni az irredentizmust.



A szemfüles román nemzetféltők ezúttal az egyébként külföldi csoport kezén lévő székelyföldi Covalact tejipari cég termékeinek logóján vélték felfedezni a titkos jelet, azaz Nagy-Magyarország sziluettjét. 




forrás : [fluierul.ro]
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább

 
A Hír Ami Számít

Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk! 
 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól