2015. november 26., csütörtök

Drágul az állatkerti belépő? Ma szavaznak róla a helyi tanácsban!

Marosvásárhelyen drágulhat az állatkerti belépő, amennyiben a helyi tanács csütörtöki ülésén a képviselőtestület jóváhagyja a polgármesteri hivatal kezdeményezését.

Az RMDSZ-frakció tiltakozik a kezdeményezés ellen, és mindenképpen igyekszik megakadályozni a határozattervezet elfogadását, közölte szerkesztőségünkhöz eljuttatott tájékoztatójában Soós Zoltán frakcióvezető sajtóirodája.


A dokumentum szerint az RMDSZ azt is nehezményezi, hogy az ország legnagyobb állatkertjében bizonyos szolgáltatásokat kiszerveznének külső cégeknek. Ez elsősorban szándékos munkaerő-leépítéshez vezet, tovább a szóban forgó gazdasági társaságnak csak kereskedelmet jelentene az állatkerttel való együttműködés, és még az sem biztos, hogy marosvásárhelyi tőkéjű a vállalkozás, így az itt megkeresett pénzek után is máshól adózna, derül még ki a dokumentumból.

forrás :mediatica



'Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól