Marosvásárhelyen drágulhat az állatkerti belépő, amennyiben a helyi tanács csütörtöki ülésén a képviselőtestület jóváhagyja a polgármesteri hivatal kezdeményezését.
Az RMDSZ-frakció tiltakozik a kezdeményezés ellen, és mindenképpen igyekszik megakadályozni a határozattervezet elfogadását, közölte szerkesztőségünkhöz eljuttatott tájékoztatójában Soós Zoltán frakcióvezető sajtóirodája.
A dokumentum szerint az RMDSZ azt is nehezményezi, hogy az ország legnagyobb állatkertjében bizonyos szolgáltatásokat kiszerveznének külső cégeknek. Ez elsősorban szándékos munkaerő-leépítéshez vezet, tovább a szóban forgó gazdasági társaságnak csak kereskedelmet jelentene az állatkerttel való együttműködés, és még az sem biztos, hogy marosvásárhelyi tőkéjű a vállalkozás, így az itt megkeresett pénzek után is máshól adózna, derül még ki a dokumentumból.
forrás :mediatica
'Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése