
Elköltözött és terjeszkedik a székely termékeket forgalmazó Merkúr üzlet. A Fortuna
buszmegállónál levő régi üzlethelyiségről a Jeddi út 2 szám alá (a LIDL régi helyére)
költözött el a Merkúr, ahol sokkal tágasabb, valamint parkolóval ellátott üzletbe várják a
vásárlókat. A hivatalos megnyitás ma 13 órakor lesz.
Mindemellett november 19-én a Dózsa György utcában is megnyitnak egy új Merkúr-
üzletet, így a város két pontján tudják majd forgalmazni a hagyományos termékekből álló
székely ízvilágot.Amint a vásárlók azt megszokhatták a jellegzetes magyar termékek mellett
a Góbé-finomságok kerülnek a polcokra. A több mint háromszázféle terméket hatvan
székelyföldi termelőtől szerzik be.
Az két új üzlet megnyitásával az alkalmazottak száma is megnégyszereződik, a jelenlegi 30
alkalmazott helyett 120 személyt fognak foglalkoztatni.
forrás : vasarhely.ro
Szolj hozzá regisztráció nélkül
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése