2015. október 16., péntek

Új helyszínen nyit ma a Merkúr


Elköltözött és terjeszkedik a székely termékeket forgalmazó Merkúr üzlet. A Fortuna 
 
buszmegállónál levő régi üzlethelyiségről a Jeddi út 2 szám alá (a LIDL régi helyére) 
 
költözött el a Merkúr, ahol sokkal tágasabb, valamint parkolóval ellátott üzletbe várják a 
 
vásárlókat. A hivatalos megnyitás ma 13 órakor lesz.
 
Mindemellett november 19-én a Dózsa György utcában is megnyitnak egy új Merkúr-
 
üzletet, így a város két pontján tudják majd forgalmazni a hagyományos termékekből álló 
 
székely ízvilágot.Amint a vásárlók azt megszokhatták a jellegzetes magyar termékek mellett 
 
a Góbé-finomságok kerülnek a polcokra. A több mint háromszázféle terméket hatvan 
 
székelyföldi termelőtől szerzik be.
 
Az két új üzlet megnyitásával az alkalmazottak száma is megnégyszereződik, a jelenlegi 30 
 
alkalmazott helyett 120 személyt fognak foglalkoztatni.
 
forrás : vasarhely.ro 
 

Szolj hozzá regisztráció nélkül 


Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket 

akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!

 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól