2015. október 19., hétfő

Rágyújtották az iskolát a migránsokra Svédországban!


Egy héten belül harmadszor csaptak fel a lángok Svédországban. 

Már a skandinávok is a menekültek ellen vannak olyannyira, hogy tettlegességig is fajul a dolog: a svédországi Göteborghoz közeli Kungsbackában egy iskolát gyújtottak fel ismeretlenek, ahol menekülteket szállásoltak el. Az épület teljesen leégett. Svédországban egy héten belül ez volt a harmadik ilyen eset. Németországban, Hamburgban egy konténerváros állt lángokban, ahol ugyancsak menekültek laktak, a rendőrség szerint itt is gyújtogatásról volt szó. 

Forrás: Blikk 
Fotó: MTI


Szolj hozzá regisztráció nélkül

Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket 

akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!

 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól