Sokkoló Szlovéniában már mindenhol kötelező a Zöld eus Sátáni oltási kártya még tankolni sem lehet anélkül se tömegközlekedéssel utazni.
Brutális a szlovén kormány már tankolni sem hagyja az embereket
ha nincsenek beoltva és nem mutatják fel a zöld eus Sátáni oltási kártyát
ami nem is arra hivatott,hogy megvédje az emberek egészségét hanem,az emberek
teljes körű irányítása és az emberek teljes bekorlátozása.
Készítik elő a terepet az Antikrisztusnak a szemünk láttára valósul meg amit
a Biblia mond.Hogy ha a pecsétet nem rakod magadra se adni se venni nem fogsz tudni
és végül még élelmet sem fogsz tudni vásárolni ha nem vagy pecsételve vagyis
beoltva.
Mire vártok emberek,hogy semmit se engedjenek csinálni ez a Sátáni igazolás
nélkül és földön futová váljatok mert most lassan de biztosan ez fog következni.
Szlovéniába már a tömegközlekedést sem szabad használni ez a Sátáni oltási igazolás
nélkül.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése