2021. szeptember 16., csütörtök

Sokkoló Szlovéniában már mindenhol kötelező a Zöld eus Sátáni oltási kártya még tankolni sem lehet anélkül se tömegközlekedéssel utazni.

Sokkoló Szlovéniában már mindenhol kötelező a Zöld eus Sátáni oltási kártya még tankolni sem lehet anélkül se tömegközlekedéssel utazni.




Brutális a szlovén kormány már tankolni sem hagyja az embereket

ha nincsenek beoltva és nem mutatják fel a zöld eus Sátáni oltási kártyát

ami nem is arra hivatott,hogy megvédje az emberek egészségét hanem,az emberek

teljes körű irányítása és az emberek teljes bekorlátozása.


Készítik elő a terepet az Antikrisztusnak a szemünk láttára valósul meg amit 

a Biblia mond.Hogy ha a pecsétet nem rakod magadra se adni se venni nem fogsz tudni

és végül még élelmet sem fogsz tudni vásárolni ha nem vagy pecsételve vagyis 

beoltva.


Mire vártok emberek,hogy semmit se engedjenek csinálni ez a Sátáni igazolás 

nélkül és földön futová váljatok mert most lassan de biztosan ez fog következni.


Szlovéniába már a tömegközlekedést sem szabad használni ez a Sátáni oltási igazolás 

nélkül.


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól