2021. július 8., csütörtök

Robbanás volt az Azomureș kombinátban.

Robbanás volt az Azomureș kombinátban.



Sokkoló Robbanás történt az Azomures Kombinátban 

Nyugtatják a környékbeli lakókat,hogy minden rendbe van de hogy lenne minden rendben.


Eddig is Maros megye és Marosvásárhely vezetett a rákos és daganatos és áttétes megbetegedésekkel.


Szoval ijesztő és nagyon veszélyes ez véleményem szerint a vegyipari kombinátnak semmi keresnivaloja nincs Marosvásárhelyt és Maros Megyében.




Szerintem inkább rövid ideig akik ott dolgoznak maradjanak munka nélkül mind mindenki rákos és daganatos legyen a megyében.


A Robbanás éjjel 1 órakor következett be kb,az első de volt második utórobbanás is.

És a beszámolók szerint ez nem az első olyan eset,hogy súlyos baleset történt a vegyipari kombinátban Marosvásárhelyen.


Csoda,hogy nem szállt a levegőbe az egész Marosvásárhely és csoda,hogy nem vált lakhatatlanná az egész Maros megye.


A katasztrófavédelmi felügyelőség a körzetben élőknek a RoAlert rendszerben SMS-üzenetet küldött ki és jelezte, hogy a robbanás következtében „nincs különösebb probléma, a helyzetet ellenőrzés alatt tartják”.


Marosvásárhely Polgármestere Soós Zoltán kezdeményezni fogja az Azomures vegyipari kombinát elköltöztetését Marosvásárhelyröl.


A környezetvédelmi Miniszter biztosítja a marosvásárhelyi eket,hogy nem történt környezetszennyezés.

A kombinát közelében lakok arról számoltak be,hogy betört az ajtajuk és az ablakaik.


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól