Robbanás volt az Azomureș kombinátban.
Sokkoló Robbanás történt az Azomures Kombinátban
Nyugtatják a környékbeli lakókat,hogy minden rendbe van de hogy lenne minden rendben.
Eddig is Maros megye és Marosvásárhely vezetett a rákos és daganatos és áttétes megbetegedésekkel.
Szoval ijesztő és nagyon veszélyes ez véleményem szerint a vegyipari kombinátnak semmi keresnivaloja nincs Marosvásárhelyt és Maros Megyében.
Szerintem inkább rövid ideig akik ott dolgoznak maradjanak munka nélkül mind mindenki rákos és daganatos legyen a megyében.
A Robbanás éjjel 1 órakor következett be kb,az első de volt második utórobbanás is.
És a beszámolók szerint ez nem az első olyan eset,hogy súlyos baleset történt a vegyipari kombinátban Marosvásárhelyen.
Csoda,hogy nem szállt a levegőbe az egész Marosvásárhely és csoda,hogy nem vált lakhatatlanná az egész Maros megye.
A katasztrófavédelmi felügyelőség a körzetben élőknek a RoAlert rendszerben SMS-üzenetet küldött ki és jelezte, hogy a robbanás következtében „nincs különösebb probléma, a helyzetet ellenőrzés alatt tartják”.
Marosvásárhely Polgármestere Soós Zoltán kezdeményezni fogja az Azomures vegyipari kombinát elköltöztetését Marosvásárhelyröl.
A környezetvédelmi Miniszter biztosítja a marosvásárhelyi eket,hogy nem történt környezetszennyezés.
A kombinát közelében lakok arról számoltak be,hogy betört az ajtajuk és az ablakaik.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése