Egyre több ember hal bele az oltásba Romániában és a világ más tájain.
Nem biztonságosak cseppet sem a korona vírus oltások és ezért egyre többen halnak bele az oltást követő 1ö napban.
Megjegyzés küldése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése