2021. április 5., hétfő

Egyre többen halnak bele az oltásba Romániába

 



Egyre többen halnak bele az oltásba Romániába



Egyre több ember hal bele az oltásba Romániában és a világ más tájain.

Nem biztonságosak cseppet sem a korona vírus oltások és ezért egyre többen halnak bele az oltást követő 1ö napban.

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól