FRISS-FRISS-FRISS-HÍR SOÓS ZOLTÁN LETT MAROSVÁSÁRHELY ÚJ POLGÁRMESTERE
Már Hivatalos Soós Zoltán lett Marosvásárhely úk polgármestere a vasárnapi választások után.
Végre megszabadult Marosvásárhely Dorin Florea és Claudiu Maior mocskos korrupt bűnözőktől.És a káosztól amit ez a két ember és bandája okozott Marosvásárhelynek és Maros megyének.
Siralmas állapotok uralkodnak Marosvásárhelyen minden téren a tömegközlekedés borzalmas állapotban van Íme :
A tömegközlekedésre nem lehet oline jegyeket és bérletek váltani stb ,stb mocskosak nincsenek jegyautomaták a város területén,nincsenek normális bicikliutak nincsen semmi Vásárhelyen.És sorolhatnám a problémákat Marosvásárhelyen de most itt megállok.
Tehát nem lesz könnyű dolga Soós Zoltánnak az elkövetkezendő 4 évben ha változtatni akar a mostani körülményeken.
Továbbá szerintem a Frunda bandát nem kellen Soós Zoltán a közelébe engedje a Frunda Csengét,ha jót akar magának mert ezek az emberek veszélyes bűnözők besugok apuci is az.
És ahogy a médiában a sajtóban láthatta mindenki Frunda Csenge benne volt Soós Zoltán csapatába ami nagy hiba hosszú távon.
Na de sok sikert Kívánunk Soós Zoltánnak,hogy megtudja valósítani amiket meg ígért a marosvásárhelyi embereknek.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése