A Román egészségügyi Miniszter nyilatkozata
szerint ha 1 iskolában 3 tanuló különböző
osztályokban korona vírusos lesz akkor
bezárják az egész iskolát.
Miniszter,hogy ha egy iskolába 3 korona
Vírusos tanuló lesz azonnal bezárják az
egész iskolát.
És az összes tanár és diák karanténba
kerül 14 napra és azok is akik a fertőzöttel
akik találkoztak az utóbbi napokban amikor
kiderült,valakiröl hogy fertözött.
forrás : Ministerul Sanatatii
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése