2020. szeptember 2., szerda

A Román egészségügyi Miniszter nyilatkozata szerint ha 1 iskolában 3 tanuló különböző osztályokban korona vírusos lesz akkor bezárják az egész iskolát.

 

A Román egészségügyi Miniszter nyilatkozata

szerint ha 1 iskolában 3 tanuló különböző

osztályokban korona vírusos lesz akkor

bezárják az egész iskolát.

Azt nyilatkozta a Román egészségügyi

Miniszter,hogy ha egy iskolába 3 korona

Vírusos tanuló lesz azonnal bezárják az

egész iskolát.

És az összes tanár és diák karanténba

kerül 14 napra és azok is akik a fertőzöttel

akik találkoztak az utóbbi napokban amikor

kiderült,valakiröl hogy fertözött.

forrás : Ministerul Sanatatii

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól