2017. január 30., hétfő

Súlyos közuti baleset történt ma reggel 9:58 - perc környékén Nyárádtő és Kiscserged települések között :(

Írja az  I.S.U. ,,Horea,, a marosmegyei tüzoltoság-közösségi média oldalán,hogy reggel amint már írtam 9:58 -perckor hívták a 112-és segélyhivószámot,hogy két személyjármü súlyos balesetet szenvedett amiben 4 személy utazott. A helyszínre kisiető tüzoltok és a rohamentök azt állapították meg hogy egy piros jelzésű súlyosságú ember van és egy sárga jelzésű illetve egy zöld jelzésű,továbbá sajnos egy személy a helyszínen bele halt sérüléseibe.
Továbbá a sérültek a kórházba szállítása és ellátása azonnali hatállyal megtörtént.

Íme a helyszínen készült sokkolóm képek :








forrás : ISU MUREŞ

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól