2017. január 4., szerda

Lövés dördült! Izgalmas üldözés menekülő tolvajokkal, rendőrökkel

Négy tolvajt értek tetten a szatmárnémeti rendőrök, miközben autógumikat próbáltak ellopni egy raktárból. A tolvajokat csak figyelmeztető lövéssel sikerült megállítaniuk a rendőröknek – írja közleményében a Szatmár megyei rendőr-felügyelőség.
Az idézett forrás szerint a közrendészeti osztály munkatársai a csendőrökkel járőröztek hétfő este, amikor észrevették, hogy egy gumiabroncs-lerakatból valakik új autógumikat lopnak, és autóval próbálnak elmenekülni a helyszínről.
A rendőr-felügyelőség munkatársai beazonosították az autót, és megpróbálták megállítani az Alexandru Berinde utcában, amikor két tettes kiugrott a járműből, és átszöktek egy kerítésen. Többszöri szóbeli figyelmeztetésre sem álltak meg a tolvajok, így az egyik rendőr figyelmeztető lövést adott le, amelynek nyomán azonnal megálltak – írja a közlemény.
A három, 45, 42 és 27 éves szatmárnémeti, valamint egy Apa községi, 36 éves férfit őrizetbe vette a rendőrség.
AGERPRES és Meditica.ro - alapján

Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól