2017. január 1., vasárnap

Elkapták! A román-magyar határon került kézre

                                                                Képünk illusztráció

Nemzetközi körözés alatt álló, román-magyar kettős állampolgárt tartóztattak fel Csanálosnál a határrendészek.
Radu Lungu, a máramarosszigeti határrendőrség szóvivője arról tájékoztatta az AGERPRES hírügynökséget, hogy a 27 éves férfi ellen több rendbéli lopás miatt december 27-én adtak ki európai letartóztatási parancsot a dán hatóságok.
AGERPRES és mediatica 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól