2017. január 13., péntek

Börtönbe kerültek a marosvásárhelyi rablók

Marosvásárhelyen minősített lopás vádjával vett őrizetbe a rendőrség csütörtökön két férfit - tájékoztatta szerkesztőségünket a Maros Megyei Rendőr-felügyelőség. A hatósági közlemény szerint a nyomozók szerdán összesen három házkutatást tartottak lopás gyanújába keveredett személyek otthonában, amelyek során kiderült, hogy kik az elkövetői egy múlt év szeptember 9-én történt bűncselekménynek.

A rendőrök szerint egy helyi kereskedelmi vállalat 27 éves alkalmazottja bizalmas információkat osztott meg két 33 éves férfival, akik a 2016. szeptember 9-re virradó éjszaka betörtek a cég székhelyére és ellopták a vállalat alkalmazottainak fizetését, azaz 57.000 lejt.
A két 33 éves betörőt amúgy egy másik bűncselekmény elkövetésével is vádolják, amelynek keretében 100.000 lejt loptak el egy lakásból - olvasható még a Maros Megyei Rendőr-felügyelőség szerkesztőségünkbe is eljuttatott közleményében.
Rádió Gaga - alapján
Nyomj egy like ha tetszett a cikk .

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól