Bár rendkívül vicces, ezzel együtt siralmas is, hogy ma már erre is büszkének kell lenni, de igaza van az LG-nek, a vásárlók személyi épségénél nincs fontosabb.
Ezúttal nem az lesz az „újítás”, hogy extra méretű
vagy felbontású lesz a megjelenítő, esetleg plusz kijelző jár hozzá, nem is a – hihetetlen módon sikertelen –
moduláris megoldás válik majd be, hanem az LG most
arra hegyezi ki az LG G6-os, amely hamarosan
bejelentésre kerül, hogy nem robbanós az akkumulátor.
Persze ez nem kis fricska a Samsung Galaxy Note 7 felé
és az is egyértelmű, hogy valami olyat alkot a konkurencia,
amely talán a régi Note 7 tulajdonosokat az LG felé csábítja.
Az LG a legújabb csúcsmodell akkumulátor extrém
terhelésnek tették ki és a szokásosnál is jóval többször
tesztelték magas hőmérsékleten – tizenöt százalékkal
magasabb hőmérsékleten mint amit az európai és
amerikai szabványok előírnak – és dobás teszten egyaránt.
A jó hőelvezető megoldásnak köszönhetően maximum
langyos lehet majd az újdonság és nem kell tartani attól,
hogy tűzre kap. Ezt a fajta technológiát eddig
csak számítógépekben és laptopok akkumulátorában
találhattuk meg. Az LG a G6-os még a
Samsung Galaxy S8 bejelentése előtt leleplezi és piacra is
dobja várhatóan március 10-én. Ezzel szemben a
Galaxy S8 hivatalos megjelenése a szintén extrém
szokatlan hosszú tesztelések miatt áprilisra csúszik.
Nyomj egy Like ha tetszett a cikk.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése