2017. január 17., kedd

Az LG büszke arra, hogy nem robban fel a G6

Bár rendkívül vicces, ezzel együtt siralmas is, hogy ma már erre is büszkének kell lenni, de igaza van az LG-nek, a vásárlók személyi épségénél nincs fontosabb.


Ezúttal nem az lesz az „újítás”, hogy extra méretű 
vagy felbontású lesz a megjelenítő, esetleg plusz kijelző jár hozzá, nem is a – hihetetlen módon sikertelen – 
moduláris megoldás válik majd be, hanem az LG most 
arra hegyezi ki az LG G6-os, amely hamarosan 
bejelentésre kerül, hogy nem robbanós az akkumulátor. 
Persze ez nem kis fricska a Samsung Galaxy Note 7 felé 
és az is egyértelmű, hogy valami olyat alkot a konkurencia,
 amely talán a régi Note 7 tulajdonosokat az LG felé csábítja.
Az LG a legújabb csúcsmodell akkumulátor extrém 
terhelésnek tették ki és a szokásosnál is jóval többször 
tesztelték magas hőmérsékleten – tizenöt százalékkal 
magasabb hőmérsékleten mint amit az európai és 
amerikai szabványok előírnak – és dobás teszten egyaránt.
 A jó hőelvezető megoldásnak köszönhetően maximum 
langyos lehet majd az újdonság és nem kell tartani attól,
 hogy tűzre kap. Ezt a fajta technológiát eddig 
csak számítógépekben és laptopok akkumulátorában 
találhattuk meg. Az LG a G6-os még a 
Samsung Galaxy S8 bejelentése előtt leleplezi és piacra is 
dobja várhatóan március 10-én. Ezzel szemben a 
Galaxy S8 hivatalos megjelenése a szintén extrém 
szokatlan hosszú tesztelések miatt áprilisra csúszik. 

Nyomj egy Like ha tetszett a cikk.


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól