2017. január 26., csütörtök

A Marosvásárhelyi szánalmas tömegközlekedés ahol a trafikokba és egyéb üzletekbe sem képesek és oline a virtuális térben sem hajlandóak a városvezetés a városi tömegközlekedésre érvényes jegyeket és bérleteket árusitani!!

Zavart keltett az utasokban, azért egységesítették a jegyárusítás helyét és módját Marosvásárhelyen – nyilatkozta a Helyi Közszállítási Vállalat képviselője. A változás hátterében az is állhat, hogy túl hideg van a járművekben, így az alkalmazottak szívesebben állnak a buszvezető melletti melegebb fülkében.
Szólj hozzá és mond el a véleményed a cikkel kapcsolatban!

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól