2016. december 15., csütörtök

Nem terrorista és nem ámokfutó végzett az orvosokkal

Lelőtte kollégáját majd magával is végzett egy orvos a németországi Marburgban. A hesseni ügyészség szerint ez a legvalószínűbb forgatókönyve a csütörtök koradélután történt drámának.
Nem sokkal délután egy óra előtt többen is hívták a marburgi rendőrséget, hogy lövéseket hallotak egy orvosi rendelőből a Bahnhofstrassén.
A kiérkező járőrök két holttestet találtak az épületben. Az első hírek még arról szóltak, hogy mindkét áldozattal több lövés végzett.
A lövöldözés a főpályaudvar közelében egy radiológiai rendelőben történt. A helyi ügyész, Christian Hartwig tájékoztatása szerint a két halott egy 53 és egy 67 éves orvos.
A nyomozás kizárta, hogy egy harmadik személy követte volna el a gyilkosságokat, így kizárták az ámokfutás és a terrortámadás lehetőségét is.
A helyszínen valószínűleg megtalálták a gyilkos fegyvert is, de ezt még a ballisztikai vizsgálatnak is meg kell erősítenie.

A tragédia okát még nem sikerült tisztázni.
hirado.hu - alapján

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól